Платныя паслугі (аб'яднанні па інтарэсах)
№ |
Платная паслуга |
Коль-касць вучняў |
Склад груп |
Кол-ць гадзін |
Настаўнік |
1 |
Знайка |
7 |
1 група: 1.Андрушка Карына (І клас); 2.Барадзюк Ягор (І клас); 3.Ліхадзіеўская Агнеса (І клас); 4.Парфімчык Матвей (І клас); 5.Ульдзіновіч Анастасія (І клас); 6.Саўко Артур (І клас); 7. Шаршун Кацярына (І клас). |
1 |
Ульдзіновіч К.І. |
2
3
4
|
Живое слово
Мастерская слова
Грамотей |
7 |
1 група: 1. Блажэеўскі Арсеній (ІІ клас); 2. Ляшчук Аляксей (ІІ клас); 3. Міцкевіч Іван (ІІ клас); 4. Недведзь Артур (ІІ клас); 5. Рояк Паліна (ІІ клас); 6.СідорыкАндрэй (ІІ клас); 7. Хаменя Данііл (ІІ клас). |
1 |
Навасад Я.В. |
6 |
2 група: 1. Гараднякоў Рэнат (ІІІ клас); 2. Каўрус Яраслаў (ІІІ клас); 3.Садоўскі Сяргей (ІІІ клас) 4. Ульдзіновіч Уладзіслаў (ІІІ клас); 5. Філіповіч Яўгеній (ІІІ клас); 6. Шышко Максім (ІІІ клас). |
1 |
Данько Н.И. |
||
9 |
3 група: 1. Гавейна Іван (Х клас); 2. Гацэнбілер Вадзім (Х клас); 3. Мельноў Яўгеній (Х кдас); 4. Шкрабін Мікіта (Х клас); 5. Яткоўская Каміла (Х клас); 6. Садоўскі Аляксандр (ХІ клас); 7.Ульдіновіч Паліна (ХІ клас); 8. Сталярэўская Дар’я (ХІ клас); 9. Юрчанка Іван (ХІ клас). |
1 |
Мармыш А.А. |
||
5 |
Роднае слова |
10 |
1 група: 1. Атока Арцём (V клас); 2. Еўтух Арсеній (V клас); 3. Кавальчук Ягор (V клас); 4. Ліхадзіеўская Ілона (V клас); 5. Шышко Анастасія (V клас); 6. Андрушка Арцём (VІ клас); 7. Дзікерт Аляксандра (VІ клас); 8. Каўрус Уладзіслаў (VІ клас); 9. Чарныш Лія (VІ клас); 10. Шыцко Яўгенія (VІ клас). |
1 |
Баранава І.В. |
6 |
Хімія вакол нас |
7 |
1 група: 1. Аўтух Яўгеній (VІІ клас); 2. Валынчык Анастасія (VІІ клас); 3. Лісімаў Арцём ( VІІ клас); 4. Пасюк Кірыл (VІІ клас); 5. Цімошка Юлія (VІІ клас); 6. Блажэеўская Кацярына (VІІІ клас); 7. Ульдзіновіч Юлія (VІІІ клас). |
1 |
Брусянкова А.Л. |
7 |
Анатомія чалавека, або ўсё аб нашым арганізме |
7 |
1 група: 1. Аўтух Арцём (ІХ клас); 2. Краус Дзмітрый (ІХ клас); 3. Нажынская Карына (ІХклас); 4. Цімошка Арсеній (ІХ клас); 5. Філіповіч Аляксандра (ІХ клас); 6.Чарнушэвіч Кірыл (ІХ клас); 7.Шкрабіна Надзея (ІХ клас). |
1 |
Лойка Н.М. |