ОНЛАЙН-ЛАГЕРЬ "МЫ-САМИ"
приглашает ребят 10 - 16 лет в период осенних каникул (с 30.10.2023 по 04.11.2023) .
Работа онлайн – лагеря пройдет под девизом: каникулы в формате ВЕК: Весёлый Единый Коллектив. Вас ждет смена «Собери Беларусь в своем сердце»
В течение онлайн - смены ребят ждут конкурсы, презентации, творческие мастерские, виртуальные экскурсии, флэш–мобы, турниры.
ПЛАН
работы з вучнямі на асеннія канікулы 2023/2024 навучальнага года
Дата | Час правядзення | Мерапрыемства | Адказныя |
30.10.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
11.00 – 12.00 |
Гульня-віктарына “10:0 на карысць здароўя” (I – IV класы) |
Данько Н.І. |
|
11.00 – 12.00 |
Гульня-віктарына “Смачная гісторыя Беларусі” (V – VII класы) |
Рыбіна М.М. |
|
12.00 – 13.00 |
Валанцёрская акцыя “Падзяліся цяплом душы” (VIII – XІ класы) |
Брусянкова А.Л. |
|
16.00 – 17.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Валанцёры” |
Брусянкова А.Л. |
|
17.00 – 18.00 |
Спартыўныя спаборніцтвы “Дзень рэкордаў” (V – XI класы) |
Садоўская Т.У. |
|
31.10.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
09.00 – 16.00 |
Экскурсія па маршруце “Аг.Гнезна – аг.Сынкавічы – аг.Жыровічы – аг.Гнезна” (ІІ – Х класы) |
Лойка Н.М., Навасад Я.В. |
|
11.00 – 12.00 |
Гульня-практыкум “Дарожная азбука” (I – IV класы) |
Андрэева Г.І. |
|
11.00 – 12.00 |
Прэзентацыя “Правілы бяспечных паводзін” (V – VII класы) |
Мармыш А.А. |
|
11.00 – 12.00 |
Круглы стол “Закон і адказнасць” (VIII – XІ класы) |
Данько М.А. |
|
12.00 – 13.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст” |
Рыбіна М.М. |
|
17.00 – 18.00 |
Спаборніцтвы “Аранжавы мяч” (V – XI класы) |
Садоўская Т.У. |
|
01.11.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
11.00 – 12.00 |
Акцыя “Падары другое жыццё кнізе” (I – IV класы) |
Ульдзіновіч К.І. |
|
11.00 – 12.00 |
Майстар-клас “Арт-аб’ект для інтэр’ера” (VIII – XІ класы) |
Алендар Л.В. |
|
12.00 – 13.00 |
Занятак з элементамі трэнінга “Люблю сябе” (V – VII класы) |
Рыжаненкава А.В. |
|
14.00 – 16.00 |
Цімураўская акцыя “Клопат” (V – VIIІ класы) |
Данько М.А. |
|
17.00 – 18.00 |
Турнір па валейболу (VІ – XI класы) |
Садоўская Т.У. |
|
02.11.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
11.00 – 12.00
|
Спартыўныя эстафеты “Разам мы сіла” (I –IV класы) |
Ечына Ю.А. |
|
11.00 – 12.00
|
Віртуальная экскурсія “Падарожжа па Беларусі” (V – VII класы) |
Каляда В.Ю.
|
|
11.00 – 12.00 |
Гульнявы занятак “Прававы турнір” (VIII – XІ класы) |
Данько М.А. |
|
12.00 – 12.45 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Чараўніца” |
Алендар Л.В. |
|
13.50 – 14.35 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны мастак” (ЦТДіМ) |
Станіслаўчык Г.І. |
|
14.30 – 17.30 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны экскурсавод” (ЦТДіМ) |
Каляда В.Ю. |
|
17.00 – 18.00 |
Спартыўныя эстафеты “Сябруем са спортам” (V – XI класы) |
Садоўская Т.У. |
|
03.11.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
11.00 – 12.00
|
Экскурсія ў парк “Залацістая чараўніца-Восень” (I –IV класы) |
Данько Н.І. |
|
11.00 – 12.00
|
Турнір па піянерболу “Хуткі мяч” (V – VII класы) |
Ечына Ю.А. |
|
12.00 – 13.00 |
Псіхалагічная гульня “Мы і свет вакол нас” (I –IV класы) |
Рыжаненкава А.В. |
|
16.00 – 17.00
|
Інтэрактыўная гадзіна “Як справіцца са стрэсам” (VIII – XІ класы) |
Рыжаненкава А.В. |
|
17.00 – 18.00 |
Спаборніцтвы “Спартыўны марафон” (V – XI класы) |
Садоўская Т.У. |
|
04.11.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Рыбіна М.М., Мармыш А.А. |
|
09.00 – 15.00 |
Работа онлайн-лагера “Мы САМІ” |
Канюк В.Л. Рыбіна М.М. |
|
09.00 – 10.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Бацькаўшчына мая” |
Данько Н.І. |
|
09.00 – 10.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўная папера” (ЦТДіМ) |
Андрэева Г.І. |
|
09.00 – 10.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “У гпрмоніі з прыродай” (ЦТДіМ) |
Лузганава Л.Г. |
|
10.00 – 10.45 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Чараўніца” |
Алендар Л.В. |
|
10.50 – 12.30 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Патрыёт” |
Данько М.А. |
|
11.00 – 12.00 |
Інтэрактыўная гульня «Наша Беларусь» (I –IV класы) |
Навасад Я.В. |
|
11.00 – 12.00 |
Музейны ўрок «Гістарычная памяць народа: з мінулага ў будучыню» (V – VII класы) |
Каляда В.Ю. |
|
11.00 – 12.00 |
Бібліятэчны ўрок «Чытаць. Памятаць. Шанаваць» (VIII – XІ класы) |
Дзегцярова К.І., Канюк В.Л. |
|
12.00 – 13.35 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная экалогія” (ЦТДіМ) |
Лузганава Л.Г. |
|
06.11.2023 |
09.00 – 18.00 |
Работа спартыўнай залы |
Ечына Ю.А., Садоўская Т.У. |
09.00 – 13.00 |
Работа камп’ютарнага класа |
Дзегцярова К.І. |
|
11.00 – 12.00
|
Творчвя майстэрня “Створым асенні настрой” (I –IV класы) |
Ульдзіновіч К.І. |
|
11.00 – 12.00
|
Інтэлектуальная гульня “Дзе логіка” (V – VII класы) |
Мармыш А.А. |
|
11.00 – 12.00
|
Акцыя “Маладая Беларусь гаварыць наркотыкам не!” (VIII – XІ класы) |
Данько М.А. |
|
15.00 – 16.00 |
Кансультацыя “Вучымся будаваць узаемаадносіны з аднагодкамі” (V – XI класы) |
Рыжаненкава А.В. |
|
16.00 – 17.40 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Валанцёры” |
Брусянкова А.Л. |